Nová kolekcia kusových kobercov 2012/2013

Opäť vám prinášame nádherné novinky, ktoré sú ako vždy za rozumné ceny. Tento raz sme si pre vás pripravili kusové koberce Flower. Ich krátky 8 milimetrov dlhý vlas zaručuje ľahkú údržbu. Jedná sa o zaujímavé novinky pre tento rok.

Kusový koberec FlowerVďaka kombinácii čiernej, červenej a bielej farby sa koberce Flower vyznačujú moderným štýlom. Táto farebná kombinácia je jednoducho veľmi vďačná a hodí sa do hocakého interiéru. My vám kusový koberec Flower ponúkame v dvoch rôznych prevedeniach. Obe prevedenia majú ako podklad čiernu farbu a vzor je vyrobený červenou a bielou. V prvom prípade sa jedná o červené a biele kvety a v tom druhom sú to červené a biele štvorce.

Kusové koberce Noblesse CosyAk však túžite po jednofarebnom koberci, tak si vyberte kusové koberce Noblesse Cosy. Ponúkame vám ich v šiestich veselých farbách, ktoré sa hodia do moderného, ale aj klasického interiéru. V našej ponuke nájdete tento koberec s jednoduchým dizajnom v týchto farbách: žltá, zelená, čierna, červená, šedá a biela. Výška vlasu je príjemných 28 milimetrov, čo opäť prispieva k jednoduchej údržbe, no poskytuje nádhernú hebkosť pri každom kroku. Nechajte sa zlákať jednofarebnými kvalitnými kobercami a vyberte si z našej ponuky kusový koberec Noblesse Cosy, ktorý si ihneď zamilujete. 

Kusové koberce RadianceTentoraz vám však ponúkame aj ďalšie skvelé novinky. Prezrite si aj kusové koberce Radiance a vyberte si koberec, ktorý sa najväčšmi hodí do klasických interiérov. My vám tieto skvelé koberce ponúkame v štyroch krásnych prevedeniach. Vyznačujú sa plastickým vzorom a skvelými jesennými farbami. Nechajte tieto kvalitné kusové koberce vyniknúť pod konferenčným stolíkom v obývacej izbe a sami uvidíte, ako perfektne sa tam budú hodiť. Ich vlas je dlhý 12 milimetrov. Dajte prednosť kvetinovému motívu, alebo si z našej ponuky vyberte pásikový dizajn, je to len na vás! Príjemné farby vás budú upokojovať. Vyberte si z našej rozšírenej ponuky kvalitné kusové koberce, ktoré sa vďaka svojmu vzoru a rôznym veľkostiam hodia do hocktorého interiéru.

 

 

 

 

VOPI s.r.o.

Nádražní 1354, (mapa)

592 31 Nové Město na Moravě,

Česká republika

+420 733 528 899

Sme na sociálnych sieťach

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: