Krycie plachty pre auto

Našu ponuku neustále rozširujeme o skvelé výrobky a inak tomu nie je ani dnes. Ponúkame vám skvelé plachty, ktoré ochránia vaše auto pred poškodením.


 

Ochranná plachta na auto HailV našej ponuke nájdete plachtu na auto Hail, ktorá je vyrobené z 5 mm hrubej pevnej peny. Plachta na auto Hail neprepustí vodu a je odolná aj proti UV žiareniu. Tento výrobok je vhodný pre všetkých majiteľov áut, ktorí sú nútení parkovať svoje auto vonku, kde na neho môžu padať rôzne konáre alebo ho môže poškodiť aj menšie krupobitie. Plachtu pripevníte na auto pomocou gúm, ktoré sú súčasťou plachty. Vďaka plachte Hail je vaše auto chránené pred prípadným poškodením vonkajšími nepriaznivými vplyvmi. 

Ochranná plachta na auto NylonV našej ponuke však nájdete aj plachtu Nylon, ktorá je vhodná na ochranu aj garážovaných vozidiel. Táto plachta, vyrobená z 5 mm hrubej pevnej peny totiž ochráni vaše auto pred nepríjemným prachom a špinou. Aj plachta Nylon je vodotesná a odolná voči UV žiareniu, takže vaše auto je skutočne v bezpečí. Vďaka elastickému lemu, ktorý zabezpečuje dokonalé obopnutie plachty okolo vozidla, bude vaše vozidlo perfektne kryté. Po opätovnom zložení plachty bude vaše vozidlo rovnako čisté a nepoškodené, ako vtedy, keď ste ho zakrývali. Aj dlhodobé státie tak nebude mať žiaden negatívny vplyv na čistotu karosérie vášho auta.

Vyberte si z našej skvelej ponuky krycie plachty na auto, ktorá sa vám istotne zíde. Vďaka skvelému materiálu, z ktorého sú naše plachty vyrobené, sú vaše autá dostatočne chránené a nemusíte sa báť, že by sa ich karoséria poškodila alebo znečistila. Jednoduché uchytenie, buď formou gumy alebo elastického lemu, prispieva k ľahkému použitiu týchto užitočných výrobkov. V prehľadnej tabuľke vám ponúkame prehľad veľkostí našich plachiet pre jednotlivé typy automobilov. Každý majiteľ si tak vyberie presne takú veľkú plachtu, ktorú potrebuje. Vyberte si aj vy plachtu, ktorá ochráni strechu a kapotu vášho auta pred prípadným poškodením alebo znečistením. Ponúkame vám skutočne kvalitné plachty, s ktorými budete určite spokojní.

 

VOPI s.r.o.

Nádražní 1354, (mapa)

592 31 Nové Město na Moravě,

Česká republika

+420 733 528 899

Sme na sociálnych sieťach

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: