Jarné rohožky pred vaše dvere

Jaro sebou prináša krajšie počasie a to nás vyháňa viac do prírody. Na podrážkach si však potom so sebou prinesieme domov rôzne nečistoty, ako je blato alebo kamienky od zimného posypu. My vám ponúkame pohodlné a hlavne dizajnové riešenie, ako sa týchto nečistôt zbaviť.


Rohožka Quadro Scrape
Objednajte si u nás kvalitné rohožky, ktoré perfektne a jednoducho očistia vašu obuv. Ich jemné vlákna vyčistia podrážku akéhokoľvek tvarovania a do svojho domova tak vkročíte čistou nohou. Ponúkame vám napríklad skvelé rohožky Quadro Scrape alebo Dimension Stripe, ktoré sú vyrobené zo 100 % polyethylénu. Zaobstarať si ich môžete vo viacerých farebných prevedení a rohožky Dimension Stripe vám dokonca ponúkame v dvoch rozmerových variantoch.

Rohožka Dehli 002 Welcome Home Ak však hľadáte niečo viac exkluzívnejšie, tak v našej ponuke nájdete veľmi kvalitné a obľúbené rohožky Dehli 002 Welcome Home. Vyrábajú sa z gumy a prírodných kokosových vlákien. Okrem materiálu vás však môže očariť aj svojim perfektným dizajnom, ktorý bude vrelo lákať každú vašu návštevu. Táto skvelá rohožka je určená predovšetkým pre vonkajšie použitie, takže je vhodná pre akýkoľvek rodinný dom. Zo 100 % prírodného kokosového vlákna vám ponúkame aj moderné rohožky Ruco Print. V sekcii rohožky nájdete 6 farebných prevedení týchto skvelých rohožiek, ktoré sú doplnené nápisom Home.

Rohožka OutlineDo kategórie vysoko kvalitných a taktiež luxusných rohožiek patria aj rohožky Outline. Tie sú vyrobené zo 100 % polyethylénu a vyznačujú sa až 22 milimetrovou výškou. Vysokokvalitné syntetické štetiny odstránia každú jarnú nečistotu a navyše je úplne odolná voči počasiu. Je aj veľmi bezpečná, nakoľko je protisklzová, takže sa na nej nemôžete ani šmyknúť. My vám ju ponúkame opäť v rôznych farebných prevedeniach, takže si skutočne vyberie každý. Všetky nami ponúkané rohožky si navyše zaobstaráte za skvelé ceny, ktoré vám ponúkame v našom internetovom obchode www.vopi.sk. Neváhajte a oživte svoj vchod do domu alebo bytu modernou a vysokokvalitnou rohožkou!

 

VOPI s.r.o.

Nádražní 1354, (mapa)

592 31 Nové Město na Moravě,

Česká republika

+420 733 528 899

Sme na sociálnych sieťach

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: